3

Vasara, plāni, darbs, skola, mūzika, jaunais macbooks un citas muļķības

Tāks, sen nav nekas rakstīts.

Šobrīd sēžu mājās uz balkona, priecājos par silto un klusu vakaru, klausos Damien Rice vecas dziesmas, pīpēju earl grey un piparmētru tabakas sajaukumu un rakstu. Uz balkona varu rakstīt, jo esmu iegādājis sev portabli – lietotu Macbook Pro, par kuru šobrīd ir grūti pateikt kādu sliktu vārdu.

Tāks par visu pēc kārtas.

Sesija ir nolikta – grūti, darbietilpīgi un sasodīti nogurdinoši, bet visu izdevās izdarīt. Neesmu vairs pirmkursnieks.

Vasara: pašlaik sastāv no divām būtiskām daļām – darbs un atslēgšanās no visa pārējā. Strādāju es kā jau ierasts. Čāpoju no rītiem uz darbu, sēžu kabinetā (esmu nolīdis atsevišķā kabinetā, prom no visiem pārējiem, jo tā ir vieglāk koncentrēties ), pa dienām rakstu rakstus boot.lv un daru citas ar to saistītas lietas. Vakaros es tupu es dzeru daudz tēju, līdzīgi kā šobrīd dzīvojos pa balkonu, skatos filmas, kuras vienmēr esmu gribējis redzēt, bet nav sanācis utt. 20-ajā datumā uz 10 dienām braukšu uz Norvēģiju. Vienmēr esmu gribējis tur aizbraukt. :)

Turpinot par ceļošanu, 14. septembrī ir plānots piepildīt sapni – redzēt Coldplay dzīvajā. Tas viss pasākums notiks Hamburgā. Tā kā mana māsa dzīvojas pa netālo Brēmeni, sanāks lēti un ērti.. Kādas 4 dienas pavadīšu fāterlandē.

Un decembra sākumā ir plānots doties uz Livinjonu slēpot uz nedēļu. Biļetes gan vēl nav sapirktas, bet arī tas tiks tuvākajā laikā paveikts.. 

Mūzika: Coldplay jaunais albums ir fantastisks. Pat grūti aprakstāms. “Viva la vida” laikam to arī izsaka. Enerģisks, skaists, aizķerošs, iedvesmojošs un dzīvs. “lai dzīvo dzīve”

Vasara: vēl neesmu bijis uz jūru un kaut kā galīgi nesanāk.. beeet drausmi gribētos. peldējies arī neesmu. Sauļojos uz balkoniem.

Macbooks: Iegādājos apmēram divus gadus lietotu macbook pro par labu cenu. Pārsteidza tas, ka viņš bija tik svaigs, nesakrambāts, nenodilis, ar bateriju, kas darbojas aptuveni 3 stundas utt. Un vispār macs izlutina datorlietotājus. Liela daļa pašām pamatlietām šeit ir daaudz ērtākas. Turklāt viss ir dikti elegants. Nekas īsti negļuko, viss ir smuki. OS X tev liek aizmirst, ka vispār lieto datoru, jo vairs nav jādomā par lietām, pie kurām ir pierasts lietojot pc. Es pat īsti nezinu kur un kā tiek glabāta mūzika, bet kāpēc par to ir jādomā man, ja iTunes pats visu smuki sakārto. un meklēšana uz Maca arī ir reti forši nostrādāta ar Spotlight. nu vienvārd sakot “forši”.

āh, un vēl es došos uz Positivus AB, jo gribu dzirdēt Travis.. Un es tikko biju uz Lāčplēsi, kurš bija +/- fantastisks. Man ļoti patika.. :)

Bet nu jā. Nesolu, ka tuvākajā laikā rakstīšu vairāk, jo ir vasara. Darbā rakstu katru dienu, tā kā blogot man ir slinkums. Vēlmi rakstīt izsmeļu darbā.. Ja sen neesat bijuši BOOT.Lv, tad iesaku ieskriet tur, jo ir notikušas daudzas pārmaiņas. Ir nākušas klāt auto un games sadaļas, papildināts personāls utt. Tā kā ir ko redzēt un lasīt. Drīzumā ir plānotas vēl dažas jaunas lietas, tai skaitā jauna vieda paštaisīti video materiāli, par kuriem es smalkāk neizteikšos.

Tā kā baudat vasaru, necepieties, aizmirstat par blogiem un citām lietām, jo nu ir taču saule un silti vakari.. ;)

 1. ish says:

  Šo tomēr patiešām varētu nosaukt par pozitīvisma pārņemtu ierakstu. Rada iespaidu, ka dzīve reizēm tomēr nav sūds. Iespējams. Vai arī laikam.
  Es atbalstu. Iespējams vainīga ir mūzika, kas man skan austiņās un kaut kā ar savu skanējumu baigi papildināja Tevis rakstīto.
  Es nepārliecinošs un lieks. Bet reizēm jau tā gadās. Saucu – HAA!

  Un vispār ko es vēlējos teikt? Nezinu. Vispār domas tās nolādētās mūzikas dēļ kaut kā nesakarīgi domājas. Tas plus mūzikai ir.

  Vispār lai paliek.
  Citreiz uzraksti cik īsti klikšķus vajag izdarīt, lai izdzēstu kādu komentāru no wordpress bloga…

  Khe

 2. Mfz says:

  Mani leopards riktīgi pieradinājis. A kas tev virsū, tiģeris vai leopards?