4

Placebo koncerts

Vakar biju aizvilcies uz Placebo koncertu Arena Rīga, un visā visumā bija baigi labi, BET:

 • Bija ļoti karsts. Šķiet publikā varēja būt 40+ grādi…
 • Nebija gaisa. Milzīgais cilvēku skaits visu ātri izelpoja.. Ik pa brīdim no augšas tika atpūsts drusku vēsais gaiss, bet tas necik ilgi nekad neturpinājās.
 • Bija dikti saspiesti. Bijām diezgan tuvu priekšai, bet nū ne jau tik tuvu… Diezgan liela grūstīšanās, stumdīšanās sanāca + dēļ karstuma visi bija slapji, tāpēc patīkami tas nebija.. Ja visi tev blakus esošie palecās, tad gribot negribot palecināts tiki arī tu. :)

Bet, bet tomēr bija labi, grupa tiešām patika. Jauki, ka viņi pārāk nekoncentrējās uz pašām jaunākajām dziesmām, spēlējot tās galvenokārt populārākās… Iesāka ar 3 populārajām dziesmām no jaunā albuma (Meds saucās): Infra Red, Meds un Song to say goodbye. (Tādā secībā :) )

Pa vidam paspēja nospēlēt visas pārējās labās, bet īpašs prieks bija par “Every me and Every you” un “The Bitter end”

Līdz nākošajam koncertam, Muse, gan vēl ilgs laiks palicis… :roll:

 1. Gastonz says:

  Ja jau biji tik tuvu skatuvei, tad noteikti redzēji kā nones kritušos (ģībušos)? Es atkal stāvēju salīdzinoši patālu, tāpēc neko tādu pat nepamanīju, tik šodien uzzināju.. :)

 2. Remus says:

  Laikam tik tuvu nebiju… Redzēju kā ik pa brīdim vairāki indivīdi spraucās no priekšas uz āru, velkot savus biedrus… Daļa izskatījās tāda stipri dīvaina. Bet kritušos neredzēju. Lai gan tur jau nevarēja redzēt ko dara publika 2m tev priekšā…

 3. Toms says:

  Varu iedomāties situāciju…:) Kad es biju uz vienu koncertu Arēnā – bija līdzīgi… taču civuļi nebija tik daudz kā uz Placebo

 4. Ilze says:

  Kā tad neredzēji kritušos? Tur ik pēc dažām minūtēm kādu meitenīti pāri barjerai cēla! Skatīties vajag ;)
  Bet koncerts bija labs par spīti tam, ka sajūtas bija tādas it kā dejotu pirtī :P