3

Pievienojos putniņu bandai, ironizēju par twitter.com

Mani nekad nav aizrāvuši Social Community brīnumi – draugiem.lv un tamlīdzīgi brīnumi. Bet ar par twitter.com man ir radies baigi pozitīvais iespaids. Tur nav nekādu draudzēšanos, čubināšanos un tamlīdzīgu sabiedrisku pienākumu pret saviem draugiem un tiem, kas tādi jūtas. Twitter ir uztvēris mūsdienu saziņas esenci. Nekādu garu tekstu, nekādu dzīves stāstu biogrāfiju, nekādu resnu galeriju un citu drazu. Ir tikai īss ziņojums un tie, kas to varētu gribēt lasīt. Un viss, viss ir orientēts ap šo 140 zīmes garo ziņojumu.

 

Es, protams, sākšu nevajadzīgi ironizēt. Man nav profila draugos, facebookos utt., bet tur ideja ir tāda, ka cilvēks veido savu lapaspusīti kaut kādā milzu resursā. Iekārtojot, apdarinot ar galerijas bildēm, dziļdomīgām rindām profila info utt., tādejādi pasniedzot kaut kādu sagatavotu iespaidu par sevi.

Twitter turpretī ir orientēts tikai uz to, ko tu dari. Ja gribi radīt saistošu iespaidu par sevi, tad tev nāksies tādam tiešām būt un nodarboties ar kaut ko citiem saistošu.

Smejies vai raudi, bet twitter sevī ietver mūsdienu pasaules lielāko nelaimi – steigu un seklumu, bet tieši tāpēc tas ir tik veiksmīgs un piemērots mūsdienu cilvēkam. Un pagaidām man patīk.

# Mans twitter profils ir apskatāms šeit: http://twitter.com/Kievins

P.S Varbūt kāds var ieteikt labu sidebar twitter widget priekš WP 2.5 ?

 1. zvārgulīte. says:

  ak tad neesam draugos?! un nepatīk dziļdomīgi teksti profilos..?! nu skaties.. :P

 2. Remus says:

  Nu ne tā. Tavi dziļdomīgie teksti ir tādi, ka var stundu tiem lūrēt virsū un nesaprast par ko ir runa.. Toties citiem tas neizdodas tik eeeemm veiksmīgi. Un izskatās drausmīgi. Un Kārlim Ieviņam nav draugu profila.. :P

 3. Ilze says:

  Šim Kārlim Ieviņam varbūt ne, bet pārbaudīju – ir divi citi!
  Vienam četri, otram desmit gadi ;)