0

Pēdējo 359 blogā nerakstīšanas dienu atskaite

4432336351_2a7ed3bea2

Līdzīgi kā teica viens no maniem iecinītākajiem blogu autoriem, kad bija atgriezies McMurdo stacijā Antarktīdā uz otro izpētes termiņu, arī es varu teikt “I’m Baaaaack”! Praktiski veselu gadu neesmu skāries šim blogam klāt, bet tas lielākoties tādēļ, ka man ir bijis tiešām aizņemts un labs gads.

Kas ir sadarīts

2009. gada martā, kad es metu mieru blogošanai, relīzei tuvojās mans pirmais lielais projekts kā programmētājam manā darba vietā – daudzspēlētāju spēle Pentagons.lv. Uhh. cik tas bija aizņemts laiks. Spēle bija liels liels panākums, par spīti dažen dažādām likstām, kā rezultātā šobrīd tā ir piedzīvojusi vairāk inkarnācijas nekā es spēju saskaitīt. Ja pieskaita draugiem.lv esošās versijas, tad kopumā būs vairāk kā 100 000 spēlētāju, kas priekš pirmā projekta un Latvijas laikam nav tik slikti.

Vēl ir daudz strādāts pie sekoman.lv dažādām iespējām, kā arī viena otra cita portāla.

No profesionālā viedokļa tādad viss ir gājis ļoti ļoti labi.

Turpinot par mazliet garīgākām vērtībām. Esmu redzējis un galvā uzrakstījis recenzijas daudzām lieliskām filmām(ar District 9 un Inglorius Basterds priekšgalā), nemaz nerunājot par mūzikas albumiem (Pēdējā laikā esmu krtis uz veciem U2 gabaliem un Noru Džounsu), bet diemžēl nekas no tā visa nav tapis pierakstīts uz papīra.

Manā dokumentu mapītē mētājas arī divi aizsākti ceļojumi apraksti, no kuriem pirmajam – par Norvēģiju, visticamāk nekad neredzēt dienas gaismu, par spīti faktam, kas tas ir uzrakstīts, bet tikai jāsakārto. Savukārt par neseno Londonas apciemojumu es vēl ceru uzrakstīt. Šobrīd esmu ticis tikai līdz piezīmju izveidošanai.

Kas labs izlasīts

Lasījis esmu relatīvi maz, vasarā vēl dažas grāmatas nolauzu, bet kopš beigusies ūdenspīpes un balkonu sezona, kaut kā nesanāk. Tomēr no labākajām grāmatām, ko es esmu nolauzis varu minēt fantastisko “Pēdējais Elfs” un “Pēdējais Orks”, kuras, maigi izsakoties, “norāva jumtu”.

Šobrīd kaudzītē stāv un daļēji izlasītas ir: Kastro biogrāfija, Markesa stāstu krājums, Myths of Innovation un vēl šis tas. Kādreiz arī draudzenei ir plāns atņemt paša dāvināto “Into The Wild”. (iesaku noskatīties vismaz filmu)

Kas ir ieplānots

Šobrīd esmu vairāk vai mazāk nofokusējies uz ar darbu saistītu tematiku, pētu dažādas SEO(riebjas šis saīsinājums. skan lēti un modīgi) lietiņas, lasu par webmarketingu (kā jau visi), darbojos ap visādām AJAX lietiņām (ir doma pētīt tā piedāvāto alternatīvu efektivitāti iekš kursa darba.).

Bet kas ir pats galvenais, esmu sapratis, ka manas interesas ir pārāk nofokusējušās ļoti loģiskā un praktiskā virzienā, tādēļ es atdzīvinu blogu, lai prātuļotu par filmām, mūziku un citām nepraktiskām lietām. bum.

Iesaku

Kamēr vēl nekas daudz nav sarakstīts, iesaku uzmest aci manam sekoman.lv profilam, kur es ikdienā rakstos (tas viss tiek mirrorts arī tajā otrā, tikai meklējot @Kievins), tikmēr iesaku uzmet aci manai listei ar lietām, kuras esmu atzīmējis kā lasīšanas vērtas.

No manas sesijas laika apsēstības ar Polārajām lietām. Dzīve iekš McMurdo un citas interesantas lietas.

Kā Evans mēģināja pazust, bet internets viņam to neļāva. Wired eksperiments.

No Maskavas līdz Vladivostokai ar vilcienu. Video.

Kā Apple sanīdās ar Google un sākās mūsu laika lielākais karš par ietekmi IT industrijā.