3

Par Studijām

Nu tad tā. Esmu students jau divas dienas. Pagaidām izskatās, ka daudzas lietas ir diezgan interesantas, un daudz tik pat sarežģītas. Secinājums ir tāds, ka būs jāmācās…  Šodien tāds secinājums radās par Datortīkliem, kurus kā izskatās pasniedz Kirils.  Patika, ka vismaz viss jau no paša sākuma ir skaidrs, tagad tikai plānveidīgi jāmācās.

Un rīt ir daudz programēšanas.. Bail.

Toties šķiet, ka dabūju nelielu darbiņu. Boot.lv vajadzībām veidošu dzelžu testus un rakstīšu apskatus. Varētu pat būt interesanti diezgan, jo man jau tādas lietas patīk. Pie tam man tagad būs iemesls piestaigāt uz Tērbatas ielas 83b M79 veikalu, kur ir baigi forši :)

Nu jā. Izglītība ir smaga, bet vajadzīga lietas. Pie tam LU ir nedaudz sarežģīti orientēties visos lekciju sarakstos utt. Ja nebūtu fizmati.lv foruma es jau būtu aizgājis sviestā. Tomēr esmu laimīgs, ka aizgāju tieši uz LU, nevis RTU… :)

 1. Edijs says:

  Vot bljin, nezinaaju, ka Kirils arii par pedu palicis. :) Uzraksti, kad tev tie datortiikli pie vinja, es arii aizieshu paklausiities.

  Un jaa – es arii priecaajos, ka pirms 6 gadiem neaizgaaju uz RTU. Es kad dazhkaart iebraucu Olimpijaa paeest un redzu pirms sevis rindaa staavoshos uraalu puishus, kas smird peec sviedru, cigareshu un netiiriibas salikuma, man paarnjem prieks, ka es starp vinjiem nemaacos.

 2. Remus says:

  Man pie Kirila ir jābūt trešdienās 16:30, tikai neesmu drošs vai tur var tā iet un skatīties.. Es pieļauju, ka viņam tas darbiņš varētu būt kādas prakses sakarā meibī.. :)

 3. Kirils says:

  edijs, nu nemuld, ka nezinaaji :) piepuuli smadzeni. mees tak par to jau pirms kaada gada runaajaam.