0

Muzeju nakts

Visnotaļ sen nav sanācis neko īpaši rakstīt, tāpēc varbūt šodien paspamošu tā kārtīgāk.

Šo sestdien bija tāda lieta kā muzeju nakts, kuras laikā arī es pamanījos šur tur aizklīst, bet tā kā īpaši netika piestrādāts pie tā, lai tiktu apmeklēti pēc iespējas vairāk muzeju, pabijām tikai uz diviem pasākumiem… Pirms pasākuma tika apmeklēts kino (Spiderman 3 – visai labi, gāju dēļ dziesmas, bet filma arī bija ok… ;) ) un tika papiknikots kanālmalā netālu no Operas… :) Tā jauki…

Pēc tam tika satiktas pārējās un visi kopā devāmies uz Andrejsalu, kur bija dažādi pasākumi – dīvainie velosipēdi, mūzika, gleznu un foto izstādes utt. Visumā tīri ok, bet kaut kā ilgi tur neuzkavējāmies..

No Andrejsalas mēs devāmies uz tādu vietu kā Goija, kur dzērām stipri dīvainu tēju.. Vairāk neatceros kas tas par brīnumu bija, bet bija interesanti.. Sākotnēji ellīgi saldi ar rūgtu pēc garšu, pēc tam tik rūgti, ka mēli rauj čokurā. Katrā gadījumā man pēc tā visa sāpēja vēders (un ne man vienīgajam) :roll:    Kā jau teicu – interesanti.

Pēc tam aizdevāmies atpakaļ uz Andrejsalu, drusku pastaigājām pa sliedēm utt.. Šeit pirmo reizi redzēju kā pārslēdzas pārmijas, pie tam ar cilvēkiem uz tām… Sabijāmies tā neslikti, un labi, ka tikām cauri tikai ar sabīšanos. Andrejsalā pabijām vēl kādas 15 minūtes un tad devāmies tālāk uz centra pusi.

Iegājām fotogrāfiju muzejā un pēc tam sākām klaiņot apkārt.. Ap kādiem 3 vai 4 pašķīrāmies un devāmies mājās.. Pirmo reizi noķēru sev taksi.. :)

Visā visumā jautrs pasākums sanāca.. :)