0

Iespējams pati iespaidīgākā Portal karte

Iespējams, ka es šobrīd rakstu par visiem jau sen zināmu lietu, par kuru es vienkārši uzzinu pēdējais. Bet nu vai nav vienalga.

Tātad šovakar es uzdūros ārprātīgi iespaidīgai Portal kartei, kuru ir veidojis kāds profesionāls, ar Valve nesaistīts līmeņu dizaineris. To var novilkt šeit. Uzstādīšanas instrukcijas ir šeit.

weighted companion cube portal

Vai zinājāt, ka Kubiks ir vienīgais “vīriešu” kārtas pārstāvis spēlē Portal? :)

Ok, nu tad īsumā par pašu stāvu, lai uzkurinātu interesi. Tātad tas ir grūts, patiesībā pat ļoti grūts. Man pagāja apmēram 45-60 minūtes, pirms izdevās to iziet, bet bija ļoti interesanti un izaicinoši, protams, gandarījums par apkosto mīklu bija proporcionāls uzdevuma sarežģītībai.

Riskējot izbojāt pārsteigumu pateikšu, ka šis dizaineris ir izdarījos ko tādu, ko Valve nepaveica. Ja Valve izpildījumā mēs pieredzējām tikai nelielas izmaiņas telpā, piemēram, kāpņu izveidošanos un pazušanu, tad šeit jūs gaida ārkārtīgi iespaidīga telpas pārvēršanās jūsu acu priekšā, turklāt tā spēlēs lielu lomu mīklas atrisināšanā.

Kartei ir pāris “gļuki”, bet nekas traģisks. Enerģijas lodes mēdz pazust un parādīties virsmās mirkli pirms paredzētā atsitiena, bet neko citu es īsti nemanīju.

Ceru, ka jums patiks. ;)