0

Cloverfield

Šodien, tā vietā, lai ietu uz darbu, es labi izgulējos un aizdevos uz kino. Kad pirms nedēļas devos skatīties nacionālos dārgumus 2, es redzēju Cloverfield reklāmu un jau tobrīd sapratu, ka šī filma ir pilnīgs “must see”.

Tā nu šodien noskatījos. Man šķit patika pilnīgi viss, kas ar to saistījās – jokainā pieeja ar kameru, stāts, neziņa, notikumi utt. Bet par visu pēc kārtas.

Īpaši izceļams ir veids kā filma tika filmēta, respektīvi, ir radīts iespaids, ka tā ir filmēta ar parastu rokas kameru. Viss trīc, bļūrojas, kamera tiek nomesta, nu jūs sapratāt domu. Tas Cloverfield piešķir tādu klātbūtnes šarmu. Aktierspēle protams arī bija līmenī… :)  

Sižetā es neiedziļināšos, lai neizjauktu skatīšanos tiem, kas filmu vēl nav redzējuši, bet man patika  tas, ka skatītājs tiek atstāts pilnīgā neziņā par notiekošo, respektīvi,  es skatoties zinu tieši tik pat daudz kā paši varoņi.

Šodien gari rakstīt nevelk… 8 no 10 papagaiļiem un iesaku visiem. Tie, kuriem patika War of Worlds, patiks arī šī filma… :)