2

BOOT.Lv apskats. Tā sākas visi mani raksti jau 5 mēnešus un 2 dienas.

Aiz neko darīt saskaitīju, cik tad ilgi jau es tur strādāju.. Laiks skrien.. ui. ātri. Dīvaini, ņemot vērā, ka pēc pirmā mēneša uz mirkli apsvēru pārtraukšanu, jo nebija iedvesmas un laika. Laiks atradās, iedvesma atgriezās… Lai gan bieži nākas rakstīt arī īsti negribot, bet nu vismaz man ir iespējams savu laiku un rakstīšan plānot pašam, kamēr tik es izpildu plānu. Un vispār jauki, ka tagad apskatus pa visiem spējam saveidot pietiekamā skaitā, lai katru rītu plkst. 9:00 būtu jauns. Pie tam ir jauki, ja 3 no 5 aktuālajiem rakstiem ir tavi. Tas dod motivāciju censties. Teiksim rīt varat gaidīt manu apskatu par pašu lētāko 19 collu monitoru, kāds šajā zemē ir nopērkams. :)

Daudz ir sanācis uzzināt, iemācīties pa šo laiku. Izrādās, ka vislabāk es rakstu ekstrēma miega trūkuma apstākļos. Vismaz vārdi virknējas teikumos ar mazāku piepūli.

####

Jā. Valentīndiena. riebj. Kaitina tie fcking amerkanizētie svētki. Un tev?

###

Nesen pievienoju feedburner. Diezgan daudzi lasa šo necilo blogu ar google reader palīdzību. Arī tas priecē. Lasu arī ~ 10 vietējos blogus izmanotojot tieši google readeri. Ērti.

Bet es esmu slinks blogeris un šajā ziņā nekādas izmaiņas nav gaidāmas. Neuztrauc mani nekādas “blogsfēras” aktualitātes utt. Blogošanā jauki ir tas, ka vari rakstīt jebko, neuztraucoties par to kā tas izskatās, kas to lasīs un vai kādu tas vispār interesē.

Un starpcitu, šim blogam tulīņ būs 1 gads. Kas šajā laikā tajā  ir paveikts? Nekas. Bet kāda gan tam nozīme?! :P

Tagad laikam ir modē atskaitīties par statistiku utt. Nu labi. Lai jau tā būtu.

Total: 19737 hits and 5949 unique.

Today: 221 hits and 43 unique.

  1. Senteevs says:

    Valentiins tik tieshaam suukaa.
    Gaidam riitdienas jauno rakstu BOOTaa.

  2. Luusiic says:

    Valentīns normāls džeks. :)

    P.S. Pilnībā piekrītu par attieksmi pret blogosfēru… :) Come on, ļautiņi, blogs ir paredzēts kā dienasgrāmata, kurā apspriest tēmas, kas jūs satrauc, nevis kā zīmēšanās līdzeklis (aka es esmu kruts, jo man ir blogs). Daudzi diemžēl to nesaprot, un viņu skaits dramatiski pieaug. :)