0

Improvizēta e-grāmata: Indiana Jones – Raiders of the Lost Ark veidošanas sapulču transkripts (PDF & ePub)

Interneta dzīlēs uzdūros šim dārgumam. Tas ir transkripts no sapulcēm starp Džordžu Lukasu, Stīvenu Spīlbergu un Leriju Kasdanu, kurās tiek burtiski radīts Indiana Džonss. Šajās sapulcēs sarunātais vēlāk pārtapa par vienu no visu laiku slavenākajām piedzīvojumu filmām.

Grasos to visu lasīt pa ceļam uz darbu, kā arī citos gaidāmajos brīžos. Piedāvāju arī pārējiem to novilkt kā PDF vai ePub formāta improvizētu e-booku (esmu iesācējs darbā ar e-bookiem. Ja ePub ir kādas problēmas, padod ziņu komentāros).

PDF

ePub

P.S Man nudien nepieder nekādas tiesības uz šo saturu, bet cerēsim, ka trim džentlmeņiem nebūs nekādi iebildumi.

2

Spams

IMG_0234

Ar vārdu “spams” es saprotu jebkādas nepieprasītas un reklāmu saturošanas informācijas saņemšanu. Šodien es saņēmu divus ļoti atšķirīgus spama veidus. Lasīt tālāk..

13

Kā es netīšām kļuvu par vadošu spēlētāju vietējā atslēdznieku portālu tirgū

image1

Pagājušā semestra beigās, man, priekšmetā “Cilvēka un datora saskarne” bija jāizveido kādas programmas interfeiss. Tā kā ikdienā strādāju par web izstrādātāju, protams, veidoju tīmekļa portāliņu. Nezinu kāda muša man tobrīd bija iekodusi, bet pirmā ideja, kas man ienāca prātā, bija veidot atslēdznieka pakalpojumu pasūtīšanas portāla saskarni (piekritīsiet, ka tā ir visai specifiska lietiņa). Lasīt tālāk..

2

Antarktīda bildēs: Kāda izskatās kontineta vienīgā pilsēta – Makmurdo? (#3)

37

Antarktīdas kontinentā ir tikai viena pilsēta, kuru patiešām nebūtu grēks par tādu nosaukt – MakMurdo (Atrašanās vieta kartē). Pa vasaru (antarktīdas vasara ir tad, kad mums ir ziema) tur strādā aptuveni 1000 cilvēku, Lasīt tālāk..

0

Antarktīda: Agrīnie polārpētnieki – Šekletons, Amundsens un Skots (#2)

26

Īss ieskats Antarktīdas izpētes vēsturē, pārsvarā koncentrējoties uz galvenajām ekspedīcijām un to vadītājiem.

Šis ir otrais zināšanu sistematizācijai un informācijas pieglabāšanai paredzētais raksts par Antarktīdu un citām ar polārpētniecību saistītām lietām. Lasīt tālāk..

0

Marss

Ja šonakt paskatās uz mēnesi, tad nedaudz pagriež skatienu pa labi, varam redzēt palielu iesarkanu zvaigzni. Pateicoties planētu eliptiskajām trajektorijām, mēness kustībām un kam tik vēl ne, šobrīd marsu ieraudzīt debesīs ir reti viegli. Jau rīt, mēness būs attālinājies uz citu pusi, tāpēc atrast tieši marsu būs mazliet grūtāk.

Lasīt tālāk..

0

Antarktīda un citas aukstas vietas. Ievads

20

Kā jau minēju iepriekšējā rakstā par bloga atdzīvināšanu, kādu brīdi biju ļoti aizrāvies ar visu, kas saistīts par polārpētniecību, ziemeļ & dienvid polu utt. Šajā laikā es pamanījos salasīties daudz interesanta, noskatīties vienu otru filmu, un es noteikti negribētu to visu laika gaitā pazaudēt.

Smieklīgi, bet šausmu filmas – klasiskas The Thing noskatīšanās manī radīja skaidru vēlmi kādreiz pastrādāt kādu pusgadu vai vairāk tur Antarktīdā (Par to, kādas ir iespējas to tiešām darīt, vēlākos ierakstos). Tad nu ir nolemts to visu piefiksēt savā blogā, turklāt formā, kuru būtu interesanti lasīt arī tiem, kas vēlas šo to uzzināt par polārpētniecību mūsdienās, Amundsena laikos utt.

Lasīt tālāk..

0

Pēdējo 359 blogā nerakstīšanas dienu atskaite

4432336351_2a7ed3bea2

Līdzīgi kā teica viens no maniem iecinītākajiem blogu autoriem, kad bija atgriezies McMurdo stacijā Antarktīdā uz otro izpētes termiņu, arī es varu teikt “I’m Baaaaack”! Praktiski veselu gadu neesmu skāries šim blogam klāt, bet tas lielākoties tādēļ, ka man ir bijis tiešām aizņemts un labs gads.

Lasīt tālāk..

4

Gandrīz brīvs kritiens maksimāli tuvu klintīm – iespējams, slimākā un ekstrēmākā lieta vispār..!

Mans blogs parasti ir vieta, kur var lasīt dažādus manus filos(z)ofējumus par lietām, kas manā sagrozītajā pasaules uztverē paceļas virs vidējā latvieša galvenās intereses – privātā putras katla tilpumiskā stāvokļa, tai skaitā mūzika, filmas, grāmatas un vienkārši šis un tas.

Beeeeet ne šoreiz. Šajā video rullītī ir redzams kaut kas tik satriecoši pārgalvīgs, ka skatoties kājas tirpst un žoklis atkaras.


2

Īsais garum-garo notikumu apkopojums mistiskā pierakstā. (jauna bloga adrese, skola, ekon. krīze u.c brīnumi)

Es visu laiku gribu uzrakstīt kaut ko par rakstāmajām tēmām, kuras ir sakrājušās uz virtuālās piezīmju lapiņas, kura vismaz ir dzeltena, kā jau tas pienākas, bet nevaru saņemties darīt īsti neko. Redz tāda ir nelaime gadījumos, kad ir jādara pārāk daudz.

Lasīt tālāk..

Lapas ... 1 2 3 4